Wymiana nawierzchni boisk sportowych w SP 140 ul. Wilgi 19, SP 128 ul. Kadetów 15 oraz SP 218 ul. M. Kajki 80/82 w Warszawie

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.24.2026.KSZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-08

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-17 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-17 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-22 14:03
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-15 10:02

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-22 14:03 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00257539/01.pdf 2026-05-22 14:03 142 KB
    icon zał.03 - Formularz ofertowy.docx 2026-05-22 14:03 30 KB
    icon SWZ+załączniki.zip 2026-05-22 14:03 11.83 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon KOMUNIKAT 1 - pytanie i odpowiedź.pdf 2026-05-26 14:07 285 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00268225/01.pdf 2026-05-29 12:46 47 KB
    icon KOMUNIKAT 2 - pytanie i odpowiedź, zmiany SWZ, zmiany terminów.pdf 2026-05-29 12:46 313 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00284114/01.pdf 2026-06-10 15:47 48 KB
    icon KOMUNIKAT 3 - pytania i odpowiedzi, zmiany SWZ, zmiany terminów.pdf 2026-06-10 15:47 487 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf 2026-06-23 08:31 232 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-13 08:59

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa