Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w czasie realizacji zadania pn. Modernizacja siedziby Urzędu Dzielnicy Wola przy Al. „Solidarności” 90 w Warszawie – numer postępowania: 31/ZP/26.

  • Numer postępowania 31/ZP/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-01

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-03 09:30
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-03 09:45
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-25 08:52
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-02 15:15

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-25 08:52 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu - 2026_BZP 00258169_01.pdf 2026-05-25 08:52 112 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia - SWZ.docx 2026-05-25 08:52 87 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ - proj. post. umowy - wzór umowy.pdf 2026-05-25 08:52 930 KB
    icon Załaczniki nr 1-5, 7-8 do SWZ.zip 2026-05-25 08:52 106 KB
    icon Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip 2026-05-25 08:52 3.23 MB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w czasie realizacji zadania pn. Modernizacja siedziby Urzędu Dzielnicy Wola przy Al. „Solidarności” 90 w Warszawie – numer postępowania: 31/ZP/26. 27 272,15 PLN 2026-06-03 09:45:10

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-18 15:26

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa