Dowóz dzieci niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku 2026/2027

  • Numer postępowania 13/WOW/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-29

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-03 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-03 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-25 13:19
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-09-01 12:59

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-25 13:19 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-05-25 13:19 139 KB
    icon 13_SWZ_WOW_2026_z_załącznikami.pdf 2026-05-25 13:19 1.09 MB
    icon 13_SWZ_WOW_2026_Formularz_oferty.docx 2026-05-25 13:19 59 KB
    icon 13_SWZ_WOW_2026_załączniki_edytowalne.docx 2026-05-25 13:19 70 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-05-27 10:16 38 KB
    icon Modyfikacja SWZ.pdf 2026-05-27 10:17 784 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa