Remont instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 72 przy Al. Solidarności 72B w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-18-2026)
- Numer postępowania UD-IX-ZP-18-2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-25 15:41 | - | |||
|
|
ZP-18-2026_SWZ.docx | Specyfikacja Warunków Zamówienia | 2026-05-25 15:41 | 53 KB | |
|
|
ZP-18-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx | Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-05-25 15:41 | 31 KB | |
|
|
ZP-18-2026_Zał_2_OPZ.doc | Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-05-25 15:41 | 59 KB | |
|
|
ZP-18-2026_Zał_3_Projekt umowy.doc | Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-05-25 15:41 | 231 KB | |
|
|
ZP-18-2026_Zał_4_Dokumentacja projektowa.zip | Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-05-25 15:41 | 8.29 MB | |
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00259942/01.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu | 2026-05-25 15:41 | 84 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
ZP-18-2026_Wyjaśnienia_SWZ_1.docx | Wyjaśnienia treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (1) | 2026-06-03 13:39 | 32 KB | |
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00280261/01.pdf | Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia | 2026-06-09 10:16 | 39 KB | |
|
|
ZP-18-2026_Zmiana_SWZ_2.docx | Zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (2) | 2026-06-09 12:16 | 32 KB | |
|
|
ZP-18-2026_Wyjaśnienia_SWZ_3.docx | Wyjaśnienia treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (3) | 2026-06-09 12:17 | 39 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 72 przy Al. Solidarności 72B w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-18-2026) | 470 818,15 PLN | 2026-06-18 08:32:55 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
ZP-18-2026_Informacja z otwarcia ofert.docx | 2026-06-18 10:17 | 34 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-03 08:37 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-22 14:44 |
