Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Kobiałka 49 – etap II”
- Numer postępowania UD-II-WZP.271.14.2026.APO/TP1-u
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-28 12:08 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-05-28 12:08 | 116 KB | ||
|
|
SWZ - Nadzór inwestorski.doc | 2026-05-28 12:08 | 440 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz cenowy.doc | 2026-05-28 12:08 | 51 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-05-28 12:08 | 43 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy_Podmiotu.doc | 2026-05-28 12:08 | 45 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-05-28 12:08 | 37 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Podział obowiązków pomiędzy wykonawcami.doc | 2026-05-28 12:08 | 58 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ- Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc | 2026-05-28 12:08 | 47 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - Powierzenie obowiązków podwykonawcom.doc | 2026-05-28 12:08 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy.zip | 2026-05-28 12:08 | 51 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz usług.doc | 2026-05-28 12:08 | 62 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9a do SWZ - Wykaz osób.doc | 2026-05-28 12:08 | 80 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-05-28 12:08 | 36 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2a do SWZ- PFU KOBIAŁKA.zip | 2026-05-28 12:08 | 163.11 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy.zip | 2026-05-29 08:12 | 409 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Kobiałka 49 – etap II” | 209 100,00 PLN | 2026-06-10 09:03:07 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-06-10 09:32 | 26 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-15 16:01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-30 15:55 |
