Konserwacja oznakowania pionowego i poziomego dróg będących w zarządzie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

  • Numer postępowania 16/WIR/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-15 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-15 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-29 10:33
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-22 10:11

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-29 10:33 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-05-29 10:33 133 KB
    icon SWZ_16_WIR_2026_z_załącznikami.pdf 2026-05-29 10:33 811 KB
    icon Załącznik_nr_5_do_SWZ_dokumentacja.zip 2026-05-29 10:33 161.90 MB
    icon Załączniki_do_SWZ_wersja_edytowalna.docx 2026-05-29 10:33 35 KB
    icon Kosztorys_ofertowy_Zal_nr_2A_do_SWZ.xlsx 2026-05-29 10:33 23 KB
    icon Formularz_ofertowy_Zal_nr_2_do_SWZ.docx 2026-05-29 10:33 20 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-06-15 13:35 170 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-22 10:11

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa