Remont drogi gminnej ul. Bolesława Śmiałego na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.16.2026.JSA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-15 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-15 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-29 12:03
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-13 11:20

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-29 12:03 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 29.05.2026.pdf 2026-05-29 12:03 111 KB
    icon SWZ 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 96 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ OPZ 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 33 KB
    icon Załącznik nr 1.1 do OPZ dokumentacja techniczna 16 2026.7z 2026-05-29 12:03 9.44 MB
    icon Załącznik nr 1.2 do OPZ STWIORB 16 2026.pdf 2026-05-29 12:03 3.80 MB
    icon Załącznik nr 1.3 do OPZ przedmiary 16 2026.7z 2026-05-29 12:03 248 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ PPU 16 2026.7z 2026-05-29 12:03 60 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ oswiadczenie wykluczenie 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 27 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ oswiadczenie o warunkach 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 28 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ zobowiazanie podmiotu 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 26 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ formularz oferty 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 32 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ oswiadczenie wspolnie ubiegajacych sie 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 24 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ wykaz robót 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 30 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ wykaz osob 16 2026.docx 2026-05-29 12:03 21 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ(1).docx 2026-06-08 13:59 64 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.rtf 2026-06-15 10:01 88 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa