Przebudowa części budynku przy ul. I. Paderewskiego 146 w ramach zadania „Budowa kotłowni gazowych wraz z instalacją c.o. i c.w. i modernizacją lokali mieszkalnych w budynkach komunalnych”
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.18.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-29 12:30 | - | |||
|
|
Pozwolenie na budowę 12_PB_2026.pdf | 2026-05-29 12:30 | 233 KB | ||
|
|
Projekt techniczny.pdf | 2026-05-29 12:30 | 2.35 MB | ||
|
|
Projekt zamienny.pdf | 2026-05-29 12:30 | 3.43 MB | ||
|
|
STWIOR_B.pdf | 2026-05-29 12:30 | 969 KB | ||
|
|
Zalecenia konserwatorskie.pdf | 2026-05-29 12:30 | 1.00 MB | ||
|
|
UMOWA.pdf | 2026-05-29 12:30 | 1.44 MB | ||
|
|
SWZ 18-WIR.docx | 2026-05-29 12:30 | 129 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00268128/01.pdf | 2026-05-29 12:30 | 123 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Przedmiar.zip | 2026-06-05 10:56 | 34 KB | ||
|
|
18-WIR I.docx | 2026-06-05 10:56 | 74 KB | ||
|
|
przedmiar.pdf | 2026-06-11 15:42 | 463 KB | ||
|
|
18-WIR II.docx | 2026-06-11 15:42 | 74 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Przebudowa części budynku przy ul. I. Paderewskiego 146 w ramach zadania „Budowa kotłowni gazowych wraz z instalacją c.o. i c.w. i modernizacją lokali mieszkalnych w budynkach komunalnych” | 469 804,15 PLN | 2026-05-29 12:30:25 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-06-16 11:04 | 18 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-21 09:41 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-08-11 07:24 |
