Remonty i utrzymanie istniejącego oznakowania pionowego i poziomego oraz wdrażania nowego na obszarze Dzielnicy Białołęka w Warszawie

  • Numer postępowania UD-II-WZP.271.29.2026.MBI/TP1-Rb
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-15

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-19 11:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-19 11:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-02 15:17
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-02 15:17 -
    icon 02_SWZ.zip 2026-06-02 15:17 1.50 MB
    icon ogłoszenie o zamowieniu.pdf 2026-06-02 15:17 106 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Remonty i utrzymanie istniejącego oznakowania pionowego i poziomego oraz wdrażania nowego na obszarze Dzielnicy Białołęka w Warszawie 1 517 219,64 PLN 2026-06-19 11:01:36

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-06-19 11:34 18 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-07-09 14:30

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa