Przebudowa ulicy Szymańskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Lotosu w Warszawie Dzielnicy Rembertów w zakresie zmiany sposobu odwodnienia
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.19.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-05 11:05 | - | |||
|
|
Dokumentacja projektowa.pdf | 2026-06-05 11:05 | 500 KB | ||
|
|
Przedmiar.pdf | 2026-06-05 11:05 | 344 KB | ||
|
|
RYS_1.pdf | 2026-06-05 11:05 | 1.50 MB | ||
|
|
RYS_2.pdf | 2026-06-05 11:05 | 1.60 MB | ||
|
|
RYS_3.pdf | 2026-06-05 11:05 | 1.01 MB | ||
|
|
RYS_4.pdf | 2026-06-05 11:05 | 2.28 MB | ||
|
|
STWIORB.pdf | 2026-06-05 11:05 | 5.46 MB | ||
|
|
UMOWA.pdf | 2026-06-05 11:05 | 1.03 MB | ||
|
|
SWZ 19-WIR.docx | 2026-06-05 11:05 | 114 KB | ||
|
|
19-WIR.pdf | 2026-06-05 11:05 | 63 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Przebudowa ulicy Szymańskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Lotosu w Warszawie Dzielnicy Rembertów w zakresie zmiany sposobu odwodnienia | 240 822,23 PLN | 2026-06-05 11:08:52 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-13 14:45 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-23 11:13 |
