Remonty oświetlenia na wytypowanych ulicach w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-II-WZP.271.24.2026.APO/TP1-Rb
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-19

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-23 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-23 10:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-05 11:37
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-19 15:18

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-05 11:37 -
    icon Załącznik nr 1 - PFU.docx 2026-06-05 11:37 545 KB
    icon Załącznik nr 1 do PFU - STO_ZDM_TOS_1 wersja 11.pdf 2026-06-05 11:37 470 KB
    icon Załącznik nr 2 - Formularz cenowy.doc 2026-06-05 11:37 39 KB
    icon Załącznik nr 2 do PFU - STO_ZDM_TOS_3 wersja 02.pdf 2026-06-05 11:37 983 KB
    icon Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy_Podmiotu.doc 2026-06-05 11:37 44 KB
    icon Załącznik nr 4 - Oświadczenie o aktualności informacji.doc 2026-06-05 11:37 39 KB
    icon Załącznik nr 5 - Podział obowiązków pomiędzy wykonawcami.doc 2026-06-05 11:37 58 KB
    icon Załącznik nr 5 do Wzoru umowy - klauzula informacyjna.docx 2026-06-05 11:37 25 KB
    icon Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc 2026-06-05 11:37 47 KB
    icon Załącznik nr 7 - Powierzenie obowiązków podwykonawcom.doc 2026-06-05 11:37 38 KB
    icon Załącznik nr 8 - Wzór umowy.doc 2026-06-05 11:37 373 KB
    icon Załącznik nr 9 - Wykaz robót.doc 2026-06-05 11:37 52 KB
    icon Załącznik nr 9a - Wykaz osób.doc 2026-06-05 11:37 58 KB
    icon Załącznik nr 10 - Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc 2026-06-05 11:37 35 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-05 11:37 101 KB
    icon SWZ Remonty oświetlenia.doc 2026-06-05 11:37 421 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Remonty oświetlenia na wytypowanych ulicach w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy 297 660,00 PLN 2026-06-23 10:01:18

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Wyjaśnienia treści SWZ Wyjaśnienia treści SWZ -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-07-16 12:31

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-08-19 15:18

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa