Remonty oświetlenia na wytypowanych ulicach w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
- Numer postępowania UD-II-WZP.271.24.2026.APO/TP1-Rb
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-05 11:37 | - | |||
|
|
Załącznik nr 1 - PFU.docx | 2026-06-05 11:37 | 545 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do PFU - STO_ZDM_TOS_1 wersja 11.pdf | 2026-06-05 11:37 | 470 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 - Formularz cenowy.doc | 2026-06-05 11:37 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do PFU - STO_ZDM_TOS_3 wersja 02.pdf | 2026-06-05 11:37 | 983 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy_Podmiotu.doc | 2026-06-05 11:37 | 44 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-06-05 11:37 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 - Podział obowiązków pomiędzy wykonawcami.doc | 2026-06-05 11:37 | 58 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do Wzoru umowy - klauzula informacyjna.docx | 2026-06-05 11:37 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc | 2026-06-05 11:37 | 47 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 - Powierzenie obowiązków podwykonawcom.doc | 2026-06-05 11:37 | 38 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 - Wzór umowy.doc | 2026-06-05 11:37 | 373 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 - Wykaz robót.doc | 2026-06-05 11:37 | 52 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9a - Wykaz osób.doc | 2026-06-05 11:37 | 58 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 - Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-06-05 11:37 | 35 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-06-05 11:37 | 101 KB | ||
|
|
SWZ Remonty oświetlenia.doc | 2026-06-05 11:37 | 421 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remonty oświetlenia na wytypowanych ulicach w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy | 297 660,00 PLN | 2026-06-23 10:01:18 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ.doc | 2026-06-09 12:26 | 116 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-16 12:31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-08-19 15:18 |
