Remont pomieszczeń warsztatowych w Zespole Szkół nr 39 przy ul. Bełskiej 1/3 w Warszawie
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.42.2026.PST
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-09 08:42 | - | |||
|
|
OPZ.pdf | 2026-06-09 08:42 | 229 KB | ||
|
|
Projekt wykonawczy.pdf | 2026-06-09 08:42 | 5.35 MB | ||
|
|
Przedmiar Robót.pdf | 2026-06-09 08:42 | 668 KB | ||
|
|
Rysunki.pdf | 2026-06-09 08:42 | 5.95 MB | ||
|
|
STWiOR.pdf | 2026-06-09 08:42 | 1.17 MB | ||
|
|
Tabela elementów rozliczeniowych.xls | 2026-06-09 08:42 | 37 KB | ||
|
|
Wzór umowy.pdf | 2026-06-09 08:42 | 627 KB | ||
|
|
Załaczniki do SWZ w formie edytowalnej.docx | 2026-06-09 08:42 | 43 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-06-09 08:42 | 124 KB | ||
|
|
SWZ.pdf | 2026-06-09 08:42 | 656 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
WYJAŚNIENIE SWZ 11.06.2026r..pdf | 2026-06-11 14:17 | 233 KB | ||
|
|
Bełska 1_3_P'.ATH | 2026-06-11 14:18 | 34 KB | ||
|
|
PR_Belska_Piwnice2'.ath | 2026-06-11 14:18 | 91 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-06-17 11:01 | 38 KB | ||
|
|
Wyjasnienie SWZ i zm. terminu otwarcia ofert - 17.06.2026r..pdf | 2026-06-17 11:01 | 259 KB | ||
|
|
Wyjaśnienie treści SWZ z dnia 23 06 2026.pdf | 2026-06-23 14:47 | 260 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont pomieszczeń warsztatowych w Zespole Szkół nr 39 przy ul. Bełskiej 1/3 w Warszawie | 1 563 114,31 PLN | 2026-06-26 09:10:44 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-06-26 11:17 | 257 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-01 14:25 |
