Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 267 przy Braci Załuskich 1 w Warszawie.
- Numer postępowania UD-XVIII-WZP.271.24.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-09 09:21 | - | |||
|
|
24_Wersje_edytowalne_dokumentów.zip | 2026-06-09 09:21 | 37 KB | ||
|
|
24_Załącznik_nr_8_Przedmiar.zip | 2026-06-09 09:21 | 171 KB | ||
|
|
24_Załącznik_nr_7_STWiOR.zip | 2026-06-09 09:21 | 2.05 MB | ||
|
|
24_Załącznik_nr_6_Dokumentacja_projektowa.zip | 2026-06-09 09:21 | 918 KB | ||
|
|
24_Załącznik_nr_5_Klauzula_informacyjna_RODO.pdf | 2026-06-09 09:21 | 471 KB | ||
|
|
24_Załącznik_nr_4_OSWIADCZENIE aktualnosc.pdf | 2026-06-09 09:21 | 197 KB | ||
|
|
24_Załącznik_nr_3_oswiadczenie_z_art.125_ust.1_Pzp.pdf | 2026-06-09 09:21 | 288 KB | ||
|
|
24_Załącznik_nr_2_Projektowane_postanowienia_umowy.zip | 2026-06-09 09:21 | 894 KB | ||
|
|
24_Załącznik_nr_1_Opis_przedmiotu_zamówienia.pdf | 2026-06-09 09:21 | 377 KB | ||
|
|
24_SWZ.pdf | 2026-06-09 09:21 | 464 KB | ||
|
|
24_Ogloszenie_o_zamowieniu.pdf | 2026-06-09 09:21 | 124 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
24_Wyjaśnienie_treści_SWZ.pdf | 2026-06-19 11:24 | 243 KB | ||
|
|
26_Ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf | 2026-06-23 10:17 | 36 KB | ||
|
|
24_Wyjaśnienie_treści_SWZ_2.pdf | 2026-06-23 10:17 | 252 KB | ||
|
|
26_STWiOR_w_branży_ELEKTRYCZNEJ_po_zmianie.pdf | 2026-06-23 10:17 | 910 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 267 przy Braci Załuskich 1 w Warszawie. | 499 924,15 PLN | 2026-06-09 09:23:43 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-03 14:03 |
