Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 267 przy Braci Załuskich 1 w Warszawie.

  • Numer postępowania UD-XVIII-WZP.271.24.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-22

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-26 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-26 12:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-09 09:21
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-28 12:06

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-09 09:21 -
    icon 24_Wersje_edytowalne_dokumentów.zip 2026-06-09 09:21 37 KB
    icon 24_Załącznik_nr_8_Przedmiar.zip 2026-06-09 09:21 171 KB
    icon 24_Załącznik_nr_7_STWiOR.zip 2026-06-09 09:21 2.05 MB
    icon 24_Załącznik_nr_6_Dokumentacja_projektowa.zip 2026-06-09 09:21 918 KB
    icon 24_Załącznik_nr_5_Klauzula_informacyjna_RODO.pdf 2026-06-09 09:21 471 KB
    icon 24_Załącznik_nr_4_OSWIADCZENIE aktualnosc.pdf 2026-06-09 09:21 197 KB
    icon 24_Załącznik_nr_3_oswiadczenie_z_art.125_ust.1_Pzp.pdf 2026-06-09 09:21 288 KB
    icon 24_Załącznik_nr_2_Projektowane_postanowienia_umowy.zip 2026-06-09 09:21 894 KB
    icon 24_Załącznik_nr_1_Opis_przedmiotu_zamówienia.pdf 2026-06-09 09:21 377 KB
    icon 24_SWZ.pdf 2026-06-09 09:21 464 KB
    icon 24_Ogloszenie_o_zamowieniu.pdf 2026-06-09 09:21 124 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 24_Wyjaśnienie_treści_SWZ.pdf 2026-06-19 11:24 243 KB
    icon 26_Ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf 2026-06-23 10:17 36 KB
    icon 24_Wyjaśnienie_treści_SWZ_2.pdf 2026-06-23 10:17 252 KB
    icon 26_STWiOR_w_branży_ELEKTRYCZNEJ_po_zmianie.pdf 2026-06-23 10:17 910 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 267 przy Braci Załuskich 1 w Warszawie. 499 924,15 PLN 2026-06-09 09:23:43

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-06-26 12:31 26 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-07-03 14:03

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa