WYKONANIE ROBÓT REMONTOWO-BUDOWLANYCH W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY
- Numer postępowania 21/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-09 10:56 | - | |||
|
|
2. ZESTAWIENIE ROBÓT - Przedszkola i Szkoły - tabela bez kwot.xls | 2026-06-09 10:56 | 288 KB | ||
|
|
21-2026 SWZ Remonty w placówkach oświatowych.docx | 2026-06-09 10:56 | 142 KB | ||
|
|
DOKUMENTACJA - PRZEDSZKOLA.zip | 2026-06-09 10:56 | 9.06 MB | ||
|
|
DOKUMENTACJA - SZKOŁY.zip | 2026-06-09 10:56 | 19.15 MB | ||
|
|
21-2026 ogłoszenie.pdf | 2026-06-09 10:56 | 94 KB | ||
|
|
21-2026 zmiana ogłoszenia 2.pdf | 2026-06-09 10:56 | 37 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | WYKONANIE ROBÓT REMONTOWO-BUDOWLANYCH W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY | 1 550 652,99 PLN | 2026-06-24 10:03:11 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-29 12:54 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-13 10:48 |
