WYKONANIE ROBÓT REMONTOWO-BUDOWLANYCH W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

  • Numer postępowania 21/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-22

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-24 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-24 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-09 10:56
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-13 10:48

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-09 10:56 -
    icon 2. ZESTAWIENIE ROBÓT - Przedszkola i Szkoły - tabela bez kwot.xls 2026-06-09 10:56 288 KB
    icon 21-2026 SWZ Remonty w placówkach oświatowych.docx 2026-06-09 10:56 142 KB
    icon DOKUMENTACJA - PRZEDSZKOLA.zip 2026-06-09 10:56 9.06 MB
    icon DOKUMENTACJA - SZKOŁY.zip 2026-06-09 10:56 19.15 MB
    icon 21-2026 ogłoszenie.pdf 2026-06-09 10:56 94 KB
    icon 21-2026 zmiana ogłoszenia 2.pdf 2026-06-09 10:56 37 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 WYKONANIE ROBÓT REMONTOWO-BUDOWLANYCH W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY 1 550 652,99 PLN 2026-06-24 10:03:11

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert w post. 21-2026.doc 2026-06-24 11:20 85 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-29 12:54

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-13 10:48

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa