Wykonanie termomodernizacji budynku Urzędu Dzielnicy Praga – Południe przy ul. Grochowskiej 274 w Warszawie (etap II - dachy)

  • Numer postępowania UD-VI-ZP/24/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-22

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-29 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-29 10:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-09 13:40
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-09 13:40 -
    icon SWZ z załącznikami.zip 2026-06-09 13:40 30.70 MB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-09 13:40 114 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ZP_24 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf 2026-06-19 15:01 955 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-06-22 14:42 38 KB
    icon ZP-24 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf 2026-06-22 14:43 1.13 MB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wykonanie termomodernizacji budynku Urzędu Dzielnicy Praga – Południe przy ul. Grochowskiej 274 w Warszawie (etap II - dachy) 4 187 623,68 PLN 2026-06-29 10:01:06

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-07-13 12:27

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa