Wykonanie termomodernizacji budynku Urzędu Dzielnicy Praga – Południe przy ul. Grochowskiej 274 w Warszawie (etap II - dachy)
- Numer postępowania UD-VI-ZP/24/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-09 13:40 | - | |||
|
|
SWZ z załącznikami.zip | 2026-06-09 13:40 | 30.70 MB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-06-09 13:40 | 114 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
ZP_24 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf | 2026-06-19 15:01 | 955 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-06-22 14:42 | 38 KB | ||
|
|
ZP-24 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf | 2026-06-22 14:43 | 1.13 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie termomodernizacji budynku Urzędu Dzielnicy Praga – Południe przy ul. Grochowskiej 274 w Warszawie (etap II - dachy) | 4 187 623,68 PLN | 2026-06-29 10:01:06 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-06-29 12:09 | 674 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-13 12:27 |
