Usługa polegająca na realizacji projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2026 pn. „nie jesteś sam, czyli pierwsza pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży na Bielanach”
- Numer postępowania UD-III-WZP.271.23.2026.AGO
- Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-09 15:45 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-06-09 15:45 | 150 KB | ||
|
|
SWZ.docx | 2026-06-09 15:45 | 154 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx | 2026-06-09 15:45 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1A do SWZ - Formularz do kryterium doświadczenie.doc | 2026-06-09 15:45 | 99 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx | 2026-06-09 15:45 | 61 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx | 2026-06-09 15:45 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-06-09 15:45 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx | 2026-06-09 15:45 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-06-09 15:45 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx | 2026-06-09 15:45 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx | 2026-06-09 15:45 | 37 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Formularz cenowy.docx | 2026-06-09 15:45 | 18 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-06-09 15:45 | 35 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Usługa polegająca na realizacji projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2026 pn. „nie jesteś sam, czyli pierwsza pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży na Bielanach” | 316 716,79 PLN | 2026-06-17 10:15:18 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-08 12:31 |
