Budowa oświetlenia dróg gminnych oraz dróg wewnętrznych będących we władaniu m.st. Warszawy, znajdujących się na terenie Dzielnicy Białołęka
- Numer postępowania UD-II-WZP.271.30.2026.MBR/TP1-Rb
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-10 14:56 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu Budowa oświetlenia.pdf | 2026-06-10 14:56 | 95 KB | ||
|
|
SWZ - Budowa oświetlenia Białołęka.doc | 2026-06-10 14:56 | 432 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1a - Opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-06-10 14:56 | 45 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1b - Dokumentacja projektowa.zip | 2026-06-10 14:56 | 77.37 MB | ||
|
|
Załącznik nr 2 - Formularz cenowy.doc | 2026-06-10 14:56 | 48 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy_Podmiotu.doc | 2026-06-10 14:56 | 44 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-06-10 14:56 | 34 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 - Podział obowiązków pomiędzy wykonawcami.doc | 2026-06-10 14:56 | 58 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc | 2026-06-10 14:56 | 48 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 - Powierzenie obowiązków podwykonawcom.doc | 2026-06-10 14:56 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 - Wzór umowy.doc | 2026-06-10 14:56 | 259 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 - Załącznik do wzoru umowy - Klauzula informacyjna.docx | 2026-06-10 14:56 | 19 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 - Wykaz robót.doc | 2026-06-10 14:56 | 51 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9a - Wykaz osób.doc | 2026-06-10 14:56 | 48 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9b - Wykaz sprzętu.doc | 2026-06-10 14:56 | 54 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 - Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-06-10 14:56 | 36 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Budowa oświetlenia dróg gminnych oraz dróg wewnętrznych będących we władaniu m.st. Warszawy, znajdujących się na terenie Dzielnicy Białołęka | 1 286 202,40 PLN | 2026-06-29 13:01:02 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-06-29 13:32 | 19 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-06 12:19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-08-03 15:05 |
