Opróżnianie koszy rozstawionych na terenie Dzielnicy Rembertów w latach 2026/2027
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.20.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-11 10:52 | - | |||
|
|
UMOWA.pdf | 2026-06-11 10:52 | 874 KB | ||
|
|
SWZ 20-WOŚ.docx | 2026-06-11 10:52 | 123 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00285060/01.pdf | 2026-06-11 10:52 | 122 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opróżnianie koszy rozstawionych na terenie Dzielnicy Rembertów w latach 2026/2027 | 424 120,54 PLN | 2026-06-11 10:54:03 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-06-25 11:02 | 24 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-15 12:19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-24 12:28 |
