Remont instalacji poziomów zimnej i ciepłej wody, instalacji hydrantowej Sz. P. nr 277 ul. Suwalska 29.
- Numer postępowania P-36/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-06-11 13:16 | - | |||
|
|
SWZ.zip | 2026-06-11 13:16 | 12.45 MB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-06-22 14:44 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont instalacji poziomów zimnej i ciepłej wody, instalacji hydrantowej Sz. P. nr 277 ul. Suwalska 29. | 400 000,00 PLN | 2026-06-26 10:16:59 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-06-26 10:21 | 20 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-07 08:38 |
