Wykonanie przeglądu i konserwacji instalacji elektrycznych w placówkach oświatowych na terenie Dzielnicy Mokotów
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.45.2026.DPE
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-11 15:02 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-06-11 15:02 | 130 KB | ||
|
|
Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami.pdf | 2026-06-11 15:02 | 2.65 MB | ||
|
|
Zalączniki nr 1-8 do SWZ w wersji edytowalnej.docx | 2026-06-11 15:02 | 42 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ w wersji edytowalnej (formularz cenowy ofertowy).xlsx | 2026-06-11 15:02 | 30 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie przeglądu i konserwacji instalacji elektrycznych w placówkach oświatowych na terenie Dzielnicy Mokotów | 565 937,40 PLN | 2026-06-19 09:31:30 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-26 15:36 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-20 14:36 |
