Konserwacja urządzeń melioracji wodnych znajdujących się na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy: Część I – Obiekt Powsin V, Obiekt Powsin VIII, Część II – Obiekt Powsinek, Rów Natoliński, Kanał Wolicki i Kanał w Osi Królewskiej

  • Numer postępowania 21/WOŚ/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-25

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-01 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-01 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-19 11:08
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-07 10:34

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-19 11:08 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-19 11:08 138 KB
    icon SWZ_21_SWZ_2026_z_załącznikami.pdf 2026-06-19 11:08 1016 KB
    icon Załącznik_nr_6A_do_SWZ_OPZ.docx 2026-06-19 11:08 41 KB
    icon Załącznik_nr_6B_do_SWZ_OPZ.docx 2026-06-19 11:08 36 KB
    icon Załączniki_do_SWZ_wersja_edytowalna.docx 2026-06-19 11:08 47 KB
    icon Część_I_Formularz_ofertowy.docx 2026-06-19 11:08 21 KB
    icon Część_II_Formularz_ofertowy.docx 2026-06-19 11:08 22 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-06-24 15:05 38 KB
    icon Załącznik_nr_10_do_SWZ_Przedmiary.zip 2026-06-24 15:05 121 KB
    icon Zmiana_wyjasnienie_SWZ_24_06_2026.pdf 2026-06-24 15:28 258 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-08-07 10:34

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa