Pełnienie nadzorów inwestorskich w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej przy budowie hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 82 przy ul. Konarskiego 20

  • Numer postępowania UD-I-WZP.271.27.2026.BMI
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-26

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-30 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-30 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-22 14:21
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-22 14:21 -
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ nadzór budowlany.docx 2026-06-22 14:21 34 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - OPZ nadzór sanitarny.docx 2026-06-22 14:21 34 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - OPZ nadzór elektryczny.docx 2026-06-22 14:21 35 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Formularz oferty.docx 2026-06-22 14:21 33 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ.docx 2026-06-22 14:21 20 KB
    icon Załącznik nr 6 do PPU - Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.docx 2026-06-22 14:21 73 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ.docx 2026-06-22 14:21 22 KB
    icon Załącznik nr 7 do PPU - Klauzula informacyjna o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych.docx 2026-06-22 14:21 22 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ PPU.docx 2026-06-22 14:21 48 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ PFU budowy zaplecza sportowego przy Szkole Podstawowej nr 82.pdf 2026-06-22 14:21 2.16 MB
    icon SWZ.docx 2026-06-22 14:21 64 KB
    icon Ogłosznie o zamówieniu.pdf 2026-06-22 14:21 146 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Pismo 3.BMI Odpowiedz na pytanie.docx 2026-06-24 12:13 74 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.docx 2026-06-30 14:13 71 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa