Oprogramowanie CAD - odnowienie subskrypcji i zakup licencji
- Numer postępowania ZP/PH/271/III-112/26
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-25 08:02 | - | |||
|
|
SWZ_112.docx | 2026-06-25 08:02 | 127 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_wzór Umowy z załącznikami.docx | 2026-06-25 08:02 | 72 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx | 2026-06-25 08:02 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_oświadczenie_grupa kapitałowa.docx | 2026-06-25 08:02 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_oświadczenie o aktualności informacji zawartych w JEDZ.docx | 2026-06-25 08:02 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_oświadczenie z art. 5k rozporządzenia UE.docx | 2026-06-25 08:02 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - zestawienie oferowanych rozwiązań równoważnych.docx | 2026-06-25 08:02 | 31 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS120-00433463-pl-ts.pdf | 2026-06-25 08:02 | 148 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - zestawienie oferowanych rozwiązań równoważnych - OBOWIĄZUJĄCY.docx | 2026-07-14 07:51 | 31 KB | ||
|
|
2026.07.06 Wyjaśnienie treści SWZ_1112-sig.pdf | 2026-07-07 08:53 | 671 KB | ||
|
|
2026.07.08 Wyjaśnienie treści SWZ_1112-sig.pdf | 2026-07-08 11:39 | 681 KB | ||
|
|
2026.07.13 Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ_112-sig.pdf | 2026-07-14 07:51 | 674 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Oprogramowanie CAD - odnowienie subskrypcji i zakup licencji | 554 865,00 PLN | 2026-07-27 11:01:37 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-25 08:21 |
