Zapewnienie transportu i opieki dla dzieci z terenu Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy w roku szkolnym 2026/2027 i podczas akcji „Zima/Lato w Mieście 2027”

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.26.2026.ARY
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-14

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-30 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-30 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-29 08:33
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-29 08:33 -
    icon 443469-2026-PL - ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-29 08:33 176 KB
    icon zał.03 - Formularz oferty.doc 2026-06-29 08:33 144 KB
    icon SWZ+załączniki.ZIP 2026-06-29 08:33 2.64 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Komunikat 1 - Zmiana treści SWZ.zip 2026-07-01 13:05 489 KB
    icon KOMUNIKAT 2 - zmiana treści SWZ.zip 2026-07-24 13:27 280 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-07-24 13:27 2.02 MB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-07-27 12:40 2.02 MB
    icon 3. KOMUNIKAT 3 - zmiana treści SWZ.zip 2026-07-27 13:36 281 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa