Modernizacja mostka w Parku Kępa Potocka

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.34.2026.PMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-10

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-17 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-17 10:10
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-29 15:24
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-29 15:24 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu_opublikowane_29.06.2026.pdf 2026-06-29 15:24 146 KB
    icon SWZ.docx 2026-06-29 15:24 141 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz_dokumentów.xlsx 2026-06-29 15:24 27 KB
    icon Załącznik nr 1A do SWZ - Uszczegółowienie formularza ofertowego.docx 2026-06-29 15:24 37 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.zip 2026-06-29 15:24 103 KB
    icon Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-06-29 15:24 31 KB
    icon Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-06-29 15:24 28 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx 2026-06-29 15:24 26 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-06-29 15:24 29 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-06-29 15:24 25 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx 2026-06-29 15:24 31 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx 2026-06-29 15:24 28 KB
    icon Załącznik nr 9a do SWZ - Projekt Zagospodarowania Terenu.zip 2026-06-29 15:24 51.52 MB
    icon Załącznik nr 9b do SWZ - Projekt architektoniczno - budowlany.zip 2026-06-29 15:24 27.21 MB
    icon Załącznik nr 9c do SWZ - Projekt Wykonawczy architektura.zip 2026-06-29 15:24 7.96 MB
    icon Załącznik nr 9d do SWZ - Projekt techniczno - wykonawczy instalacje elektryczne.zip 2026-06-29 15:24 3.96 MB
    icon Załącznik nr 9e do SWZ - Projekt Techniczny - branża mostowa.zip 2026-06-29 15:24 26.78 MB
    icon Załącznik nr 9f do SWZ - Projekt techniczno - wykonawczy branża drogowa.zip 2026-06-29 15:24 2.06 MB
    icon Załącznik nr 9g do SWZ - Projekt Wykonawczy instalacje sanitarne.zip 2026-06-29 15:24 9.27 MB
    icon Załącznik nr 9h do SWZ - STWiOR.zip 2026-06-29 15:24 10.74 MB
    icon Załącznik nr 9i do SWZ - Przedmiary robót.zip 2026-06-29 15:24 959 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-07-09 14:29 46 KB
    icon Wyjaśnienia oraz zmiana treści SWZ.doc 2026-07-09 14:29 131 KB
    icon Załacznik nr 1 do pisma - Wykaz robót budowlanych (po zmianie).docx 2026-07-09 14:29 29 KB
    icon Załącznik nr 2 do pisma - Schemat łożyskowania.pdf 2026-07-09 14:29 245 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Modernizacja mostka w Parku Kępa Potocka 1 903 217,29 PLN 2026-07-17 10:12:23

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-25 16:04

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa