Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalistycznych w roku szkolnym 2026/2027
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.29.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-30 08:11 | - | |||
|
|
Zał nr 10 - Formularz rozliczeniowy.docx | 2026-06-30 08:11 | 26 KB | ||
|
|
UMOWA.pdf | 2026-06-30 08:11 | 1.32 MB | ||
|
|
SWZ 29-WOW.docx | 2026-06-30 08:11 | 138 KB | ||
|
|
JEDZ_UD-VIII-WZP.271.29.2026.xml | 2026-06-30 08:11 | 4 KB | ||
|
|
29-WOW 2026-OJS123-00447989-pl-ts.pdf | 2026-06-30 08:11 | 167 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
29-WOW.docx | 2026-07-15 15:24 | 78 KB | ||
|
|
29-WOW II.docx | 2026-07-21 13:47 | 79 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalistycznych w roku szkolnym 2026/2027 | 2 254 963,28 PLN | 2026-06-30 08:11:39 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-07-31 11:06 | 17 KB |
