Budowa ul. Kołodziejskiej w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.31.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-15 10:30
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-15 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-30 10:17
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-18 10:42

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-30 10:17 -
    icon Decyzja nr 13_SPEC_2023.pdf 2026-06-30 10:17 3.30 MB
    icon Decyzja nr 16_PB_2021.pdf 2026-06-30 10:17 714 KB
    icon PR DROGI - KOŁODZIEJSKA.pdf 2026-06-30 10:17 759 KB
    icon PR OŚWIETLENIE - KOŁODZIEJSKA.pdf 2026-06-30 10:17 214 KB
    icon PW DROGI - KOŁODZIEJSKA.pdf 2026-06-30 10:17 10.28 MB
    icon PW OŚWIETLENIE - KOŁODZIEJSKA.pdf 2026-06-30 10:17 2.09 MB
    icon PW ZIELEŃ -KOŁODZIEJSKA.pdf 2026-06-30 10:17 224 KB
    icon SOR - KOŁODZIEJSKA.pdf 2026-06-30 10:17 1.25 MB
    icon STWiORB DROGI - KOŁODZIEJSKA.pdf 2026-06-30 10:17 2.76 MB
    icon STWiORB OŚWIETLENIE - KOŁODZIEJSKA.pdf 2026-06-30 10:17 4.76 MB
    icon UMOWA.pdf 2026-06-30 10:17 1.12 MB
    icon SWZ 31-WIR.docx 2026-06-30 10:17 121 KB
    icon 31-WIR.pdf 2026-06-30 10:17 125 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 31-WIR.docx 2026-07-09 10:11 77 KB
    icon 31-WIR II.docx 2026-07-10 15:55 77 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Budowa ul. Kołodziejskiej w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy 723 916,25 PLN 2026-06-30 10:18:08

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-07-15 11:12 12 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-07 10:44

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-08-18 10:42

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa