Dostawa paliwa gazowego do latarni gazowych na terenie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy w rejonie „Sadyby"
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.49.2026.PST
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-01 14:32 | - | |||
|
|
Zalączniki do SWZ w formie edytowalnej.docx | 2026-07-01 14:32 | 31 KB | ||
|
|
formularz ofertowy Excel.xlsx | 2026-07-01 14:32 | 14 KB | ||
|
|
SWZ Dostawa Paliwa.pdf | 2026-07-01 14:32 | 1.65 MB | ||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-01 14:32 | 101 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
WYJAŚNIENIE SWZ z dn 7 07 2026.pdf | 2026-07-07 09:23 | 314 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa paliwa gazowego do latarni gazowych na terenie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy w rejonie „Sadyby" | 186 606,23 PLN | 2026-07-09 09:10:37 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-07-09 10:44 | 258 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-15 14:39 |
