Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 96 przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie w zakresie dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami

  • Numer postępowania 56/WZP/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-17 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-17 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-01 15:23
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-01 15:23 -
    icon Ogłoszenie opublikowane w BZP.pdf 2026-07-01 15:23 147 KB
    icon SWZ_56.pdf 2026-07-01 15:23 550 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ustawy Pzp.docx 2026-07-01 15:23 114 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.docx 2026-07-01 15:23 183 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx 2026-07-01 15:23 119 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - wykaz osób.docx 2026-07-01 15:23 118 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna tj. OPZ.zip 2026-07-01 15:23 22.15 MB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-07-01 15:23 111 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 96 przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie w zakresie dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami 680 661,37 PLN 2026-07-17 10:01:04

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert (56).pdf 2026-07-17 12:29 253 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-07-31 15:45

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa