MODERNIZACJA ODCINKA DROGI GMINNEJ UL. SARENKI W DZIELNICY WESOŁA – ETAP II

  • Numer postępowania 27 /2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-23 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-23 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-06 12:10
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-06 12:10 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00324709/01.pdf 2026-07-06 12:10 95 KB
    icon 27-2026 SWZ Modernizacja ul. Sarenki - etap 2.docx 2026-07-06 12:10 141 KB
    icon SST.pdf 2026-07-06 12:10 1.20 MB
    icon 1. SARENKI_PT_D_00_R00-Strona tytułowa.pdf 2026-07-06 12:10 132 KB
    icon 2. SARENKI_PT_D_00_R00-Opis.pdf 2026-07-06 12:10 937 KB
    icon 3. SARENKI_PT_D_01_R00-Plan orientacyjny.PDF 2026-07-06 12:10 1.79 MB
    icon 4. SARENKI_PT_D_02_R00-Plan.pdf 2026-07-06 12:10 457 KB
    icon 5. SARENKI_PT_D_03_R00-Profil.pdf 2026-07-06 12:10 262 KB
    icon 6. SARENKI_PT_D_04_R00-Przekroje normalne.pdf 2026-07-06 12:10 233 KB
    icon 7. SARENKI_PT_D_06_R00-Szczegoly konstrukcyjne.pdf 2026-07-06 12:10 1.02 MB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2026-07-21 08:23

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 MODERNIZACJA ODCINKA DROGI GMINNEJ UL. SARENKI W DZIELNICY WESOŁA – ETAP II 336 204,92 PLN 2026-07-23 10:19:07

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-07-23 11:18 16 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-12 12:22

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa