„Montaż instalacji fotowoltaicznej w Przedszkolach” a) Przedszkole nr 179 przy ul. Jarocińskiej 12/14 w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie, b) Przedszkole nr 230 przy ul. Szaserów 118a w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie, c) Przedszkole nr 235 przy ul. Chroszczewskiej 3 w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.
- Numer postępowania UD-VI-ZP/28/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-06 15:11 | - | |||
|
|
SWZ z załącznikami.zip | 2026-07-06 15:11 | 3.57 MB | ||
|
|
Załącznik 1-Formularz oferty.docx | 2026-07-06 15:11 | 47 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-06 15:11 | 130 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
04. ZP_28_26 Wszyscy uczestnicy postepowania.pdf | 2026-07-08 12:28 | 1.15 MB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-07-08 12:29 | 57 KB | ||
|
|
06. Wszyscy uczestnicy postepowania.pdf | 2026-07-13 14:26 | 956 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia II ZP_28_26.pdf | 2026-07-14 15:59 | 43 KB | ||
|
|
08. ZP_28_26 Wszyscy uczestnicy postepowania.pdf | 2026-07-14 15:59 | 1.03 MB | ||
|
|
Zalecania konserwatorskie dla Przedszkola nr 230.pdf | 2026-07-14 15:59 | 1.05 MB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
18. ZP_28_26 wybór oferty najkorzystniejszej.pdf | 2026-08-31 11:34 | 1.06 MB |
