Przebudowa boiska do piłki nożnej, bieżni oraz skoczni do skoku w dal na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Warszawie przy ul. ppłk. W. Szadkowskiego 3
- Numer postępowania UD-I-WZP.271.29.2026.AKA
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-07 09:29 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-07 09:29 | 163 KB | ||
|
|
SWZ.docx | 2026-07-07 09:29 | 72 KB | ||
|
|
załącznik nr 1 do SWZ_OPZ.docx | 2026-07-07 09:29 | 34 KB | ||
|
|
załącznik nr 2 do SWZ Formularz Oferty.docx | 2026-07-07 09:29 | 33 KB | ||
|
|
załącznik nr 3 do SWZ.docx | 2026-07-07 09:29 | 20 KB | ||
|
|
załącznik nr 4 do SWZ.docx | 2026-07-07 09:29 | 19 KB | ||
|
|
załącznik nr 5 do SWZ PPU.docx | 2026-07-07 09:29 | 64 KB | ||
|
|
załącznik nr 6 do SWZ.docx | 2026-07-07 09:29 | 20 KB | ||
|
|
załącznik nr 7 do SWZ.docx | 2026-07-07 09:29 | 20 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do PPU Warunki Gwarancji ZSP 7 Szadkowskiego.docx | 2026-07-07 09:29 | 22 KB | ||
|
|
Zał. nr 6 do PPU Klauzula sygnaliści ZSP 7 Szadkowskiego.docx | 2026-07-07 09:29 | 22 KB | ||
|
|
A01.pdf | 2026-07-07 09:29 | 2.11 MB | ||
|
|
A02.pdf | 2026-07-07 09:29 | 421 KB | ||
|
|
A03.pdf | 2026-07-07 09:29 | 489 KB | ||
|
|
PR_SzadkowskiegoBieznia2.pdf | 2026-07-07 09:29 | 586 KB | ||
|
|
Projekt wykonawczy Bieznia2.pdf | 2026-07-07 09:29 | 247 KB | ||
|
|
STWiOR_SzadkowskiegoBieznia2.pdf | 2026-07-07 09:29 | 519 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pismo 3.MSU.docx | 2026-07-16 10:21 | 74 KB | ||
|
|
Pismo nr 5.AKA odpowiedzi na pytania.docx | 2026-07-20 14:06 | 79 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
