Wymiana instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji oraz instalacji kanalizacji sanitarnej w Szkole Podstawowej nr 82 przy ul. Konarskiego 20 w Warszawie.

  • Numer postępowania UD-I-WZP.271.28.2026.ATY
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-24

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-28 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-28 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-08 10:13
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-08 10:13 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-08 10:13 163 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_OPZ Konarskiego.docx 2026-07-08 10:13 28 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_Formularz Oferty.docx 2026-07-08 10:13 33 KB
    icon Załączniki nr 4 do SWZ - Oświadczenia o braku podstaw wykluczenia na podsta. art 7 ust. 1.docx 2026-07-08 10:13 26 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ _PPU.docx 2026-07-08 10:13 61 KB
    icon Załącznik nr 1 do PPU _Warunki Gwarancji Konarskiego.docx 2026-07-08 10:13 23 KB
    icon Załącznik nr 6 do PPU_Klauzula Sygnaliści Konarskiego.docx 2026-07-08 10:13 22 KB
    icon Załączniki do OPZ od nr 1 do nr 3.zip 2026-07-08 10:13 7.69 MB
    icon SWZ.docx 2026-07-08 10:13 75 KB
    icon Załączniki 6, 7 do SWZ.docx 2026-07-08 10:13 32 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx 2026-07-08 10:13 19 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Pismo 2.ATS_Informacja o wizji lokalnej.docx 2026-07-09 10:11 67 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Pismo 8.ATY Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na platformę.docx 2026-08-04 14:43 73 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa