BUDOWA BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ I BIEŻNI W CLXIII L.O. W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY
- Numer postępowania 28/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-09 10:57 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00332507/01.pdf | 2026-07-09 10:57 | 97 KB | ||
|
|
28-2026 SWZ Budowa boiska i bieżni w CLXIII LO.docx | 2026-07-09 10:57 | 151 KB | ||
|
|
2001-LO-W2-A-Opis_BOB (2).pdf | 2026-07-09 10:57 | 2.53 MB | ||
|
|
2001-LO-W2-A-Strona tytułowa_BOB (1).pdf | 2026-07-09 10:57 | 68 KB | ||
|
|
DETAL_01_BOB-Przekroje i zestawienia.pdf | 2026-07-09 10:57 | 134 KB | ||
|
|
PZT_01_BOB-Sytuacja.pdf | 2026-07-09 10:57 | 1.24 MB | ||
|
|
PZT_02_BOB-Boisko 30x50, bieżnia 60 m.pdf | 2026-07-09 10:57 | 495 KB | ||
|
|
26.004-LO-BOISKO PN, BIEŻNIA-E,T-opis.pdf | 2026-07-09 10:57 | 3.15 MB | ||
|
|
26004-IE-S01.pdf | 2026-07-09 10:57 | 202 KB | ||
|
|
26004-IE-S02.pdf | 2026-07-09 10:57 | 195 KB | ||
|
|
26004-PZT-IET-01.pdf | 2026-07-09 10:57 | 975 KB | ||
|
|
STiOR_PROJEKT BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ 50X30m oraz BIEŻNI 60m-30-03-2026.pdf | 2026-07-09 10:57 | 1.22 MB | ||
|
|
Decyzja Nr 7872026PE-ZD-II z 17.06.26r.pdf | 2026-07-09 10:57 | 476 KB | ||
|
|
PZT_03_BOB-Inwentaryzacja drzewostanu.pdf | 2026-07-09 10:57 | 377 KB | ||
|
|
PZT_04_BOB-Gospodarka zadrzewieniem.pdf | 2026-07-09 10:57 | 391 KB | ||
|
|
PZT_05_BOB-R01-Nasadzenia zastępcze.pdf | 2026-07-09 10:57 | 323 KB | ||
|
|
Zał. 1 Inwentaryzacja dendrologiczna_2026.pdf | 2026-07-09 10:57 | 304 KB | ||
|
|
Zał. 2 Wykaz drzew do usunięcia_2026.pdf | 2026-07-09 10:57 | 242 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-07-22 13:44 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | BUDOWA BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ I BIEŻNI W CLXIII L.O. W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY | 2 393 570,65 PLN | 2026-07-24 10:17:16 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-10 12:25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-08-27 15:05 |
