Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 przy ul. Stawki 10 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-26-2026)
- Numer postępowania UD-IX-ZP-26-2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-09 12:13 | - | |||
|
|
ZP-26-2026_SWZ.docx | Specyfikacja Warunków Zamówienia | 2026-07-09 12:13 | 52 KB | |
|
|
ZP-26-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx | Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 12:13 | 31 KB | |
|
|
ZP-26-2026_Zał_2_OPZ.doc | Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 12:13 | 102 KB | |
|
|
ZP-26-2026_Zał_3_Projekt umowy.doc | Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 12:13 | 293 KB | |
|
|
ZP-26-2026_Zał_4_Dokumentacja projektowa.zip | Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 12:13 | 5.09 MB | |
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00332995/01.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu | 2026-07-09 12:13 | 84 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
026-26 przedl5sie 02zatw.pdf | Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (1) ZP-26-2026 | 2026-07-28 11:45 | 550 KB | |
|
|
08deec8a-b998-84ba-f572-b000011975aa.pdf | Zmiana ogłoszenia z dnia 28.07.2026 (ZP-26-2026) | 2026-07-28 11:47 | 39 KB | |
|
|
026-26 zap1-odp 03zatp.pdf | Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (2) ZP-26-2026 | 2026-08-03 13:34 | 227 KB | |
|
|
026-26 zap1-odp 03zatw.pdf | Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (2) ZP-26-2026 | 2026-08-03 13:34 | 767 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 przy ul. Stawki 10 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-26-2026) | 2 614 991,46 PLN | 2026-08-05 10:20:52 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-13 12:21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-09-01 12:37 |
