Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 przy ul. Stawki 10 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-26-2026)

  • Numer postępowania UD-IX-ZP-26-2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-27

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-05 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-05 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-09 12:13
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-09-01 12:38

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-09 12:13 -
    icon ZP-26-2026_SWZ.docx Specyfikacja Warunków Zamówienia 2026-07-09 12:13 52 KB
    icon ZP-26-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-07-09 12:13 31 KB
    icon ZP-26-2026_Zał_2_OPZ.doc Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-07-09 12:13 102 KB
    icon ZP-26-2026_Zał_3_Projekt umowy.doc Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-07-09 12:13 293 KB
    icon ZP-26-2026_Zał_4_Dokumentacja projektowa.zip Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-07-09 12:13 5.09 MB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00332995/01.pdf Ogłoszenie o zamówieniu 2026-07-09 12:13 84 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 026-26 przedl5sie 02zatw.pdf Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (1) ZP-26-2026 2026-07-28 11:45 550 KB
    icon 08deec8a-b998-84ba-f572-b000011975aa.pdf Zmiana ogłoszenia z dnia 28.07.2026 (ZP-26-2026) 2026-07-28 11:47 39 KB
    icon 026-26 zap1-odp 03zatp.pdf Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (2) ZP-26-2026 2026-08-03 13:34 227 KB
    icon 026-26 zap1-odp 03zatw.pdf Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (2) ZP-26-2026 2026-08-03 13:34 767 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 przy ul. Stawki 10 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-26-2026) 2 614 991,46 PLN 2026-08-05 10:20:52

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 026-26 otwarcie.rtf Informacja z otwarcia ofert (ZP-26-2026) 2026-08-07 13:48 98 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-13 12:21

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-09-01 12:37

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa