Modernizacja II Ogrodu Jordanowskiego w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: „Rewitalizacja terenów II Ogrodu Jordanowskiego przy ul. A.E. Odyńca 6 wraz z budową nowej siedziby II Ogrodu Jordanowskiego i Przedszkola Specjalnego nr 393” w Warszawie
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.54.2026.MKA
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-09 14:25 | - | |||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ [Dok. Projektowa].zip | 2026-07-09 14:25 | 62.80 MB | ||
|
|
Załącznik nr 11 [STWIORB].zip | 2026-07-09 14:25 | 1.54 MB | ||
|
|
Załącznik nr 12 do SWZ [TER wersja edytowalna].xls | 2026-07-09 14:25 | 29 KB | ||
|
|
SWZ RB rewitalizacja 2 OJ.pdf | 2026-07-09 14:25 | 1.30 MB | ||
|
|
Załączniki od 1 do 8 do SWZ wersja edytowalna.docx | 2026-07-09 14:25 | 45 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00333880/01.pdf | 2026-07-09 14:25 | 132 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienie treści SWZ z dnia 21 lipca 2026.pdf | 2026-07-21 13:18 | 265 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Modernizacja II Ogrodu Jordanowskiego w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: „Rewitalizacja terenów II Ogrodu Jordanowskiego przy ul. A.E. Odyńca 6 wraz z budową nowej siedziby II Ogrodu Jordanowskiego i Przedszkola Specjalnego nr 393” w Warszawie | 7 307 845,57 PLN | 2026-07-24 09:10:59 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-04 11:51 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-09-03 11:26 |
