Pełnienie nadzoru autorskiego nad budową siedziby Młodzieżowego Domu Kultury i Domu Kultury Śródmieście przy ul. Twardej 8/12 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-24-2026)
- Numer postępowania UD-IX-ZP-24-2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-09 15:42 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00334223/01.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu | 2026-07-09 15:42 | 107 KB | |
|
|
ZP-24-2026_SWZ.docx | Specyfikacja Warunków Zamówienia | 2026-07-09 15:42 | 68 KB | |
|
|
ZP-24-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx | Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 15:42 | 30 KB | |
|
|
ZP-24-2026_Zał_2_Oświadczenie dot. spełniania warunków udziału.docx | Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 15:42 | 34 KB | |
|
|
ZP-24-2026_Zał_3_Oświadczenie składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy.docx | Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 15:42 | 35 KB | |
|
|
ZP-24-2026_Zał_4_Wykaz osób.docx | Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 15:42 | 103 KB | |
|
|
ZP-24-2026_Zał_5_Wykaz usług.docx | Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 15:42 | 89 KB | |
|
|
ZP-24-2026_Zał_6_OPZ.doc | Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 15:42 | 81 KB | |
|
|
ZP-24-2026_Zał_7_Projekt umowy.docx | Załącznik Nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-07-09 15:42 | 75 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Pełnienie nadzoru autorskiego nad budową siedziby Młodzieżowego Domu Kultury i Domu Kultury Śródmieście przy ul. Twardej 8/12 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-24-2026) | 1 068 000,00 PLN | 2026-07-22 08:28:07 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
ZP-24-2026_Informacja z otwarcia ofert.docx | 2026-07-22 10:25 | 33 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-07-28 12:49 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-08-14 11:05 |
