Wykonanie robót budowlano-montażowych realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Zieleńca Wielkopolski wraz ze Skwerem Sue Ryder”
- Numer postępowania 25/2026/MDZ
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-10 12:43 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-10 12:43 | 117 KB | ||
|
|
SWZ.pdf | 2026-07-10 12:43 | 448 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 1 do SWZ_Oswiadczenie dot. wykluczenia.docx | 2026-07-10 12:43 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 2 do SWZ_Oswiadczenie dot. spełnienia warunków.docx | 2026-07-10 12:43 | 20 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 2A do SWZ_Oswiadczenie podmiotu.docx | 2026-07-10 12:43 | 24 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 3 do SWZ_Opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-07-10 12:43 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 4 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy.pdf | 2026-07-10 12:43 | 651 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 8 do SWZ_Wykaz robót budowlanych.docx | 2026-07-10 12:43 | 26 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 9 do SWZ_Wykaz osób.docx | 2026-07-10 12:43 | 33 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 5 do SWZ_Dokumentacja projektowa.zip | 2026-07-10 12:43 | 70.43 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 6 do SWZ_Przedmiar.zip | 2026-07-10 12:43 | 121 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 7 do SWZ_STWiORB.zip | 2026-07-10 12:43 | 369 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00345638/01.pdf | 2026-07-16 09:01 | 43 KB | ||
|
|
Zmiana treści SWZ.pdf | 2026-07-16 09:01 | 263 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 9 do SWZ_Wykaz osób - aktualny.docx | 2026-07-16 09:01 | 33 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ z 22.07.2026.pdf | 2026-07-23 13:43 | 229 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ z 23.07.2026.pdf | 2026-07-23 16:01 | 211 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ z 13-15.07.2026.pdf | 2026-07-24 15:59 | 262 KB | ||
|
|
Zał. do odp. z 24-07-2026.zip | 2026-07-24 15:59 | 176.55 MB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-07-27 16:16 | 38 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania z 24.07.2026 i zmiana terminu.pdf | 2026-07-27 16:16 | 371 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania z 24.07.2026 cz. II.pdf | 2026-07-27 16:16 | 265 KB | ||
|
|
KZ-uzgodnienie.pdf | 2026-07-27 16:16 | 293 KB | ||
|
|
Pozwolenie na budowę.pdf | 2026-07-27 16:16 | 351 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-07-28 15:37 | 38 KB | ||
|
|
Zmiana terminu.pdf | 2026-07-28 15:37 | 218 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie robót budowlano-montażowych realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Zieleńca Wielkopolski wraz ze Skwerem Sue Ryder” | 5 681 780,00 PLN | 2026-07-31 10:01:49 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-07-31 10:28 | 94 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-19 13:30 |
