Dostosowanie budynku Przedszkola nr 97 przy ul. Twardowskiej 23 do wymagań ppoż.

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.37.2026.MMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-23

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-30 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-30 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-10 15:35
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-10 15:35 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00337645_01.pdf 2026-07-10 15:35 162 KB
    icon SWZ.docx 2026-07-10 15:35 150 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx 2026-07-10 15:35 27 KB
    icon Załącznik nr 1A do SWZ - Uszczegółowienie formularza ofertowego.docx 2026-07-10 15:35 37 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-07-10 15:35 87 KB
    icon Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-07-10 15:35 31 KB
    icon Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-07-10 15:35 28 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx 2026-07-10 15:35 28 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-07-10 15:35 31 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-07-10 15:35 26 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx 2026-07-10 15:35 30 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.docx 2026-07-10 15:35 33 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ -Projekt Realizacyjny. Część architektoniczno – budowlana.zip 2026-07-10 15:35 1.44 MB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ -Projekt Realizacyjny. Część Instalacje elektryczne.zip 2026-07-10 15:35 1.22 MB
    icon Załącznik nr 11 do SWZ -Projekt Realizacyjny. Część Teletechniczna.zip 2026-07-10 15:35 1.33 MB
    icon Załącznik nr 12 do SWZ -STWiOR.pdf 2026-07-10 15:35 716 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00359569/01.pdf 2026-07-23 16:15 38 KB
    icon Zmiana treści SWZ.doc 2026-07-23 16:15 122 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2026_BZP 00361906_01.pdf 2026-07-24 16:26 38 KB
    icon Wyjaśnienia i zmian treści SWZ.doc 2026-07-24 16:26 132 KB
    icon Załącznik nr 13 do SWZ - obmiar robót.zip 2026-07-24 16:26 347 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Dostosowanie budynku Przedszkola nr 97 przy ul. Twardowskiej 23 do wymagań ppoż. 449 976,21 PLN 2026-07-30 10:15:21

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-07-30 10:23 92 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-26 15:08

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa