Wymiana centrali wentylacyjnej w Szkole Podstawowej nr 85 w ramach zadania: „Wymiana centrali wentylacyjnej wraz z nawiewnikami w hali sportowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 85 przy ul. Narbutta 14” - UWAGA! OBOWIĄZKOWA WIZJA LOKALNA
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.56.2026.ACZ
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-10 16:07 | - | |||
|
|
Dok proj opis.pdf | 2026-07-10 16:07 | 1.87 MB | ||
|
|
załączniki edytowalne.docx | 2026-07-10 16:07 | 44 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-10 16:07 | 124 KB | ||
|
|
SWZ.pdf | 2026-07-10 16:07 | 3.81 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_16.07.pdf | 2026-07-16 11:02 | 45 KB | ||
|
|
wyjaśnienie i zmiana SWZ_16.07.pdf | 2026-07-16 11:02 | 355 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 24.07.pdf | 2026-07-24 14:43 | 39 KB | ||
|
|
OPZ po zmianach 24.07.pdf | 2026-07-24 14:43 | 240 KB | ||
|
|
wyjaśnienie i zmiana SWZ 24.07.pdf | 2026-07-24 14:43 | 331 KB | ||
|
|
załącznik nr 8A.docx | 2026-07-24 14:43 | 33 KB | ||
|
|
WYJAŚNIENIE SWZ 27.07.pdf | 2026-07-27 15:48 | 285 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wymiana centrali wentylacyjnej w Szkole Podstawowej nr 85 w ramach zadania: „Wymiana centrali wentylacyjnej wraz z nawiewnikami w hali sportowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 85 przy ul. Narbutta 14” - UWAGA! OBOWIĄZKOWA WIZJA LOKALNA | 712 779,51 PLN | 2026-08-03 09:11:35 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia.pdf | 2026-08-03 11:08 | 254 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-24 13:24 |
