Wykonanie i montaż pierwszego wyposażenia zabudowy stanowiskowej obsługi klienta w celu dostosowania budynku przy ul. Wejnerta 27 w Warszawie, na potrzeby Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich m.st. Warszawy oraz Centrum Rejestracji Leasingowych
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.55.2026.MKA
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-13 09:39 | - | |||
|
|
SWZ [zabudowa stanowiskowa].pdf | 2026-07-13 09:39 | 3.26 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ [espd-request].zip | 2026-07-13 09:39 | 75 KB | ||
|
|
Załączniki od nr 2 do 7 do SWZ [wersja edytowalna].docx | 2026-07-13 09:39 | 41 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-13 09:39 | 166 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie o zmianie.pdf | 2026-07-14 11:30 | 168 KB | ||
|
|
Ogłosznie o zmianie.pdf | 2026-08-07 07:58 | 149 KB | ||
|
|
Zmiana SWZ z 6 sierpnia 2026.pdf | 2026-08-07 07:58 | 795 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie i montaż pierwszego wyposażenia zabudowy stanowiskowej obsługi klienta w celu dostosowania budynku przy ul. Wejnerta 27 w Warszawie, na potrzeby Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich m.st. Warszawy oraz Centrum Rejestracji Leasingowych | 577 762,39 PLN | 2026-08-17 09:12:59 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-08-17 13:02 | 473 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-18 14:55 |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-09-02 07:47 |
