Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi gminnej ul. Potułkały w Dzielnicy Wilanów w m.st. Warszawie

  • Numer postępowania 27/WIR/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Postępowanie unieważnione

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-23 10:00  - Postępowanie unieważnione
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-23 10:15  - Postępowanie unieważnione
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-15 09:21
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-30 08:58

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-15 09:21 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-15 09:21 120 KB
    icon SWZ_27_WIR_2025.pdf 2026-07-15 09:21 888 KB
    icon Załączniki_do_SWZ_wersja_edytowalna.docx 2026-07-15 09:21 44 KB
    icon Formularz ofertowy.docx 2026-07-15 09:21 21 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.pdf 2026-07-23 10:10 144 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-30 08:58

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa