Kompleksowy nadzór inwestorski dla budynku komunalnego przy ul. Marywilskiej 44D
- Numer postępowania UD-II-WZP.271.41.2026.MBR/TP1-u
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-15 15:28 | - | |||
|
|
SWZ - Nadzór inwestorski Budynek Marywilska 44D II.doc | 2026-07-15 15:28 | 451 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 - Formularz cenowy.doc | 2026-07-15 15:28 | 50 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 - cz. 1 Opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-07-15 15:28 | 41 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 - cz. 2 Dokumentacja.zip | 2026-07-15 15:28 | 733.04 MB | ||
|
|
Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy_Podmiotu.doc | 2026-07-15 15:28 | 47 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-07-15 15:28 | 37 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 - Podział obowiązków pomiędzy wykonawcami.doc | 2026-07-15 15:28 | 58 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc | 2026-07-15 15:28 | 47 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 - Powierzenie obowiązków podwykonawcom.doc | 2026-07-15 15:28 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 - Wzór umowy.doc | 2026-07-15 15:28 | 656 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 - Załącznik do umowy - Karta materiałowa.docx | 2026-07-15 15:28 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 - Załącznik do umowy - Klauzula informacyjna.docx | 2026-07-15 15:28 | 26 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 - Wykaz usług.doc | 2026-07-15 15:28 | 64 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9a - Wykaz osób.doc | 2026-07-15 15:28 | 81 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 - Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-07-15 15:28 | 35 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu Nadzór komunalny Marywilska II.pdf | 2026-07-15 15:28 | 117 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ 1.pdf | 2026-07-17 15:44 | 246 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Kompleksowy nadzór inwestorski dla budynku komunalnego przy ul. Marywilskiej 44D | 449 989,15 PLN | 2026-07-23 13:10:15 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-07-23 13:51 | 16 KB |
