Dostawa mebli wraz z montażem dla Urzędu Dzielnicy Ursynów w podziale na części: Część 1 – pomieszczenie Ursynlab przy Al. KEN 61 Warszawie Część 2 – Urząd Dzielnicy Ursynów przy Al. KEN 61.
- Numer postępowania 57/WZP/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-16 15:44 | - | |||
|
|
Załącznik nr 3b - Projektowane postanowienia umowy - Część 2.docx | 2026-07-16 15:44 | 52 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4a - Formularz cenowy - Część 1.xlsx | 2026-07-16 15:44 | 13 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4b - Formularz cenowy - Część 2.xlsx | 2026-07-16 15:44 | 12 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz wykonanych dostaw.doc | 2026-07-16 15:44 | 51 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-16 15:44 | 63 KB | ||
|
|
SWZ_57-2026.pdf | 2026-07-16 15:44 | 476 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ustawy Pzp.docx | 2026-07-16 15:44 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2a - Opis przedmiotu zamówienia dla Części 1.zip | 2026-07-16 15:44 | 15.29 MB | ||
|
|
Załącznik nr 2b -Opis przedmiotu zamówienia dla Części 2.docx | 2026-07-16 15:44 | 29 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3a - Projektowane postanowienia umowy - Część 1.docx | 2026-07-16 15:44 | 54 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Część 1 – pomieszczenie Ursynlab przy Al. KEN 61 | 304 155,00 PLN | 2026-07-24 10:03:15 |
| 2 | Część 2 – Urząd Dzielnicy Ursynów przy Al. KEN 61 | 117 710,00 PLN | 2026-07-24 10:03:15 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert (1).rtf | 2026-07-24 11:54 | 103 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2 | 2026-07-31 13:58 |
