Najem ekspresów do kawy dla biur Urzędu m.st. Warszawy

  • Numer postępowania ZP/SW/271/II-106/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania ofert został zmieniony na 2026-07-24 12:00.

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-24 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-24 12:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-13 10:39
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Ogłoszenie 2026-07-13 10:39 -
    icon Zał. nr 1 do umowy_OPZ_popr_ (004).docx 2026-07-13 10:39 40 KB
    icon Zał. nr 3 do umowy_sygnaliści.docx 2026-07-13 10:39 30 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_WZÓR UMOWY_106.docx 2026-07-13 10:39 67 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_ośw niepodleganie wykluczeniu_106.docx 2026-07-13 10:39 26 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_oś. o speł warunków udziału_106.docx 2026-07-13 10:39 30 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ_oś. z art. 117 ust. 4_106.docx 2026-07-13 10:39 24 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ_ wykaz dostaw_106.docx 2026-07-13 10:39 27 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ-funkcjonalność_106.docx 2026-07-13 10:39 35 KB
    icon SWZ_tryb podstawowy_106.docx 2026-07-13 10:39 128 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Ogłoszenie 2026-07-20 14:41 -
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_oś. o speł warunków udziału_106 — OBOWIĄZUJĄCY.docx 2026-07-17 08:36 30 KB
    icon 2026.07.14 Wyjaśnienie treści SWZ_106.pdf 2026-07-15 08:07 1019 KB
    icon 2026.07.16 Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ_106.pdf 2026-07-17 08:36 1.01 MB
    icon 2026.07.20 Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ_106.pdf 2026-07-20 14:24 1.01 MB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Najem ekspresów do kawy dla biur Urzędu m.st. Warszawy 450 061,92 PLN 2026-07-24 12:01:19

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-07-24 12:17 18 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-27 14:28

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa